Mõned kasutusel olevad küpsised on olulised meie veebilehe toimimiseks, kuid mõned küpsised saate soovi korral blokeerida.

Me püüame anda teile piisavalt informatsiooni kasutusel olevate küpsiste kohta, et saaksite teha teadliku valiku selle suhtes, millist teavet olete nõus meiega jagama.

Täiendavate küsimuste või kommentaaride korral palun võtke meiega ühendust, kirjutades e-postile info@govspienaalergija.lv.

Mis on küpsised?

Küpsis on väike tekstifail, mis salvestatakse teie arvutisse või mobiilseadmesse. See omab unikaalset teie seadmele antud ID‑koodi ning võimaldab veebilehel pidada aja jooksul meeles teie tegevusi ja tehtud valikuid (näiteks asukohta, keelt, tähtede suurust ja muid ekraani seadistusi). Nõnda ei pea te iga kord, kui külastate veebilehte või liigute selle lehekülgede vahel, teavet uuesti sisestama. Tekstifailid võimaldavad ka teie sirvimiskogemust kohandada.

Kõik küpsised ei sisalda isiklikku informatsiooni; kui need sellist teavet siiski sisaldavad, siis käsitleme neid andmeid isikuandmetena kooskõlas meie privaatsuspoliitikaga. Küpsistes sisalduvat teavet käsitleme isikuandmetena ka juhul, kui see on seotud teie konto või muu kontaktinformatsiooniga.

KÜPSISTE LIIGID

Küpsiste kasutamiseks on mitu põhjust:
• küpsised on vajalikud selleks, et veebileht saaks toimida ja te saaksite kasutada meie poolt pakutud teenuseid;
• küpsised koguvad andmeid meie veebilehe kasutamise ja toimimise kohta. Me kasutame sellist informatsiooni oma internetipõhiste toodete ja teenuste parandamiseks;
• meie poolt kasutatavad küpsised isikustavad ja parandavad teie kogemust meie veebilehe kasutamisel. Sellist liiki küpsised salvestavad informatsiooni teie valikute, näiteks tähtede suuruse, keele ja ekraani eraldusvõime kohta;
• kolmandate isikute küpsised parandavad teenuseid (näiteks sotsiaalmeedia küpsised) või on mõeldud reklaami tegemiseks.
Alljärgnevalt on esitatud teave selle kohta, millist liiki küpsiseid me kasutame.
Kolmandate isikute küpsiste nimekiri

Toliau pateikiama daugiau informacijos apie tai, kokius slapukus naudojame.

Trečiųjų šalių slapukų sąrašas

EesmärkKogutud andmete liikKüpsise nimetus (kas soovime seda lisada?Kui kaua küpsiseid säilitatakse?
Kogub informatsiooni kodulehe külastamise kohtaAnalüütikaandmed (veebilehel veedetud aeg, viitelehed, asukoht, lehe kasutaja poolt valitud keel)_ga2 aastat
Kogub informatsiooni kodulehe külastamise kohtaAnalüütikaandmed (veebilehel veedetud aeg, viitelehed, asukoht, lehe kasutaja poolt valitud keel)_gid24 valandos
Kogub informatsiooni kodulehe külastamise kohtaAnalüütikaandmed (kasutaja tegevus lehel)_gat1 minut

Teie valikud

Teie seadmesse paigaldatud küpsiseid on võimalik piirata, blokeerida ja isegi kustutada. Sellisel juhul võib juhtuda, et te ei saa ligi veebilehe teatud osadele ning veebileht võib arvata, et te ei ole seda kunagi varem külastanud, mille tõttu teile kuvatakse taas teade küpsiste kohta ning palutakse teie nõusolekut küpsiste saamiseks.
Küpsiseid saab piirata või blokeerida, muutes brauseri seadistusi. Küpsiste seadistuste haldamise kohta lisateabe saamiseks tutvuge oma brauseri abijaotises oleva informatsiooniga.

KUIDAS MEIEGA ÜHENDUST VÕTTA

Küpsistega seotud küsimuste, kommentaaride või kaebuste korral võtke palun meiega ühendust, kirjutades e-postile info@govspienaalergija.lv.

Lehmapiimaallergia © 2019. All rights reserved.